Jezdectvi.info

Dub 08 2013

SPČP VC Martinic 2013

Publikoval do kategorie SPČP 1 077 přečtení

Aktualizace : 10.4.2013
Dovolujeme si oznámit, že po důkladném přepočítání všech přihlášek uvolňujeme s potěšením další volná místa.

 

Velmi také děkujeme všem za pochopení a zaslání přihlášek i v případě objednaných boxů, protože tato praxe nebyla doposud zvykem. Umožňuje nám to přesnější zpracování startů a tím i lepší kontrolu nad celými závody.

Předpověď počasí vypadá zatím slibně, kolbiště je připraveno a v kondici. Pro ty z Vás, kteří nedorazí jakožto diváci k nám do Martinic, připravujeme letošní novinku – on-line vysílání – přenos nedělních soutěží živě na našich webových stránkách a to včetně rozhovrů a komentářů. Toto budeme aplikovat při všech závodech, vždy v neděli.

Těšíme se se tedy na další přihlášky a příští týden na viděnou.

 

V neděli 7.4. byla vyhlášena pozastávka příjmu přihlášek pro závody. Důvodem je velký počet objednaných turnajových boxů a tedy značný počet koní.

V této chvíli intenzivně zpracováváme došlé přihlášky a prosíme všechny ty, kteří mají objednané boxy, aby nám svoje přihlášky též zaslali. Změna soutěží v průběhu závodů je samozřejmě možná.

Cílem těchto opatření je stanovit rozumný počet startů tak, abychom byli schopni důstojně realizovat celé závody. Pevně věříme, že pochopíte náše dobré úmysly, a pokud máte objednané boxy, přihlášky pošlete a umožníte tak případně příjem přihlášek dalších jezdců, kteří boxy nepožadují.  Bude-li to možné, budeme se snažit odmítnout co nejméně jezdců, ale určitou hranici počtu startovních dvojic nechceme překročit s cílem dodržet časový harmonogram závodů.

Všem, kterým v tuto chvíli nepotvrzujeme příjem přihlášek, podáme do 2 dnů informaci písemnou cestou na jejich e-mail.

Veškerou komunikaci prosíme výhradně na e-mail jizdarna@equitana.cz.

Všem děkujeme a těšíme se na viděnou.

 

Martin Pecka

JS EQUITANA Martinice

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SPČP VC Martinic 2013