Jezdectvi.info

Čvn 17 2015

19.-21.6.2015 VC Frenštátu p.R. – ČSP

Publikoval do kategorie Pozvánky,SPČP 2 413 přečtení

slovanjiž za několik desítek hodin se otevřou brány frenštátského areálu účastníkům šestého dílu letošního ročníku Českého skokového poháru. Ojedinělé prostředí kolbiště, příznivá předpověď počasí a příjemné startovní pole jsou příslibem velmi zajímavého, pohárovým sportem nabitého, jezdeckého víkendu.


Startovní a výsledkové listiny najdete zde : http://www.ceskyskokovypohar.cz/program-zavodu-vc-frenstatu

Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm se jako jedno z posledních kvalifikačních kol ČSP jede na travnatém povrchu, kterému byla letos věnována speciální pozornost. Odborníci z řad specialistů na golfové povrchy věnovaly frenštátské trávě opravdu hodně času. Byla provedena dvojitá „vertikutace“ celého kolbiště, aby bylo docíleno zkypření a provzdušnění povrchu. Pro zapískováni celé plochy bylo použito 40 tun křemičitého písku.

I v rámci frenštátského mítinku pokračuje letošní novinka  ČSP, partnerství pohárových Velkých cen a extraligových hokejových týmů. V neděli odpoledne se divákům na tribunách představí hráči HC Oceláři Třinec, kteří také přispějí svým dárkem do olomoucké finálové dražby, jejíž výtěžek bude věnován na podporu programu dárcvoství kostní dřeně v České republice – Českému národnímu registru dárců dřeně.

Ale nejen o kvalitním sportu bude nedělní odpoledne. Diváci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program, v rámci kterého budeme svědky dalšího pokračování nového projektu v ČR – PONY-GAMES. Přijměte proto srdečné pozvání na letošní Velkou cenu Frenštátu pod Radhoštěm o nadcházejícím víkendu 19. – 21.6.2015.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 19.-21.6.2015 VC Frenštátu p.R. – ČSP