Pro 09 2016
Seznam oceněných sportovců Severomoravské oblasti 2016
16.12. – Seznam výkonnostních odznaků za rok 2016
V článku najdete seznam sportovců, kteří budou oceněni na Galavečeru Severomoravské oblasti
Další informace najdete zde: https://www.facebook.com/events/137134633416992/
Seznam vyhlášených
Reining
Mládež
- Radka Paverová
- Natálie Kučíková
- Klára Řeháčková
Junior
- Jonáš Bujnoch
- Klára Šalková
- Marian Štihel
Amatér
- Jana Bujnochová
- Brenda Lesniczáková
- Jaroslav Kostera
Senior
- Marian Štihel
- Jonáš Bujnoch
- Natálie Kučíková
Voltiž
- Nela Stříbná
- Vanesa Krištofová
- Lucie Kubíková
- Ema Žurková
- Jakub Konečný
- Kateřina Kocurová
- Andrea Videnková
- Tereza Czyžová
- Ondřej Svoboda
Drezura
Pony,děti
- Natálie Špůrková
- Lada Srovnalová
Děti na velkých koních
- Eva Vavříková
- Sára Vingrálková
- Melanie Zuvačová
Junioři
- Viktorie Slaninová
- Lucie Krampotová
- Marie Lyčková
Mladí jezdci
- Andrea Šimková
- Lenka Kočí
Senioři
- Nicol Raidová
- Michaela Schwarzová
- Denisa Ptaszková
Paradrezura
- Kateřina Lesová
Všestranost
Senioři
- Radko Heidenreich
- Stanislav Vrtek
Mladí jezdci
- Antonín Vrtek
- Hana Dudková
Junioři
- Inka Saparová
- Barbora Šeligová
- Klára Čepeová
Skoky
Pony
- Liďáková Karolína
- Boháčová Lucie
- Filip Štěpán
- Bečková Natálie
Děti
- Vinglárková Sára
- Matušková Kateřina
- Machalová Eliška
- Kovářová Natálie
Ml. junioři
- Kreislová Natálie
- Čépeová Klára
- Pakrová Veronika
St. junioři
- Brusová Patricie
- Švihorová Nikol
- Krampotová Lucie
Ml. jezdci
- Křištofová Anna
- Kaločová Nina
- Šalková Tina
Ženy
- Humplíková Vladislava
- Kubrická Kateřina
- Brátová Zuzana
Muži
- Klus Marek
- Kincl Josef
- Hruška Jiří
Spřežení
Pony
- Erik Zuvač
1-spřežení
- Jaroslav Petřek
2-spřežení
- Jaroslav Juráň st.
4-spřežení
- Jaroslav Juráň ml.
Vytrvalost
- Zapletalová Michaela
- Škarabelová Kamila
- Tylšarová Ivana
Výkonnostní odznaky
Skoky
Bronzový odznak
- Sára Vingrálková
Stříbrný odznak
- Radek Šídlo
Drezura
Bronzový odznak
- Eva Krivá
- Andrea Šimková
Reining
Zlatý odznak
- Markéta Šteyrová
- Jonáš Bujnoch
- Klára Šálková
- Brenda Lesniczáková
Stříbrný odznak
- Jana Bujnochová
Bronzový odznak
- Hynek Fister
- Martina Zelená
Spřežení
Zlatý odznak
- Jaroslav Juráň
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Seznam oceněných sportovců Severomoravské oblasti 2016