Jezdectvi.info

Lis 24 2017

Seznam vyhlášených sportovců na Galavečeru 2017

Publikoval do kategorie Severomoravská oblast 389 přečtení

V článku najdete seznam sportovců, kteří budou vyhlášení na Galavečeru Severomoravské oblasti 16.12.2017

 

 

 

 

Seznam vyhlášených

Drezura

 Pony,děti

  • Filip Šedý
  • Terezie Theimerová
  • Terezie Dubová

 

Děti na velkých koních

  • Dominika Tomíková
  • Laura Chovancová
  • Lada Srovnalová

 

Junioři

  • Michal Šedý
  • Sabina Císařová
  • Karolína Michálková
  • Melánie Zuvačová

 

Mladí jezdci

  • Lenka Kočí
  • Kristýna Ďurkovičová
  • Tereza Trávníčková

Senioři

  • Petra Balnarová
  • Nicol Raidová
  • Jana Vaníčková
  • Veronika Čecháková

 

Paradrezura

  • Kateřina Lesová

 

Voltiž

 

Skupina Junior Albertovec

  • Kocurová Kateřina
  • Stříbná Nela
  • Kubíková Lucie
  • Žůrková Ema
  • Žůrková Anežka
  • Krištofová Vanessa
  • lonžérka Andrea Videnková

 

 

 

 

Jednotlivci

 

  • Tereza Czyžová
  • Vanessa Krištofová
  • Weronika Zelinková

 

Reining

  • Klára Řeháčková
  • Radka Paverová
  • Jonáš Bujnoch
  • Brenda Lesniczáková
  • Martina Lissová
  • Markéta Šteyerová

 

Všestrannost

 

Senioři

  • Pluháčková Eva
  • Vrtková Adéla
  • Heidenreich Radko

 

Mladí jezdci

  • Vrtek Antonín
  • Kučerová Kateřina
  • Saparová Inka

 

Junioři

  • Šeligová Barbora
  • Theimerová Viktorie
  • Čepeová Klára

 

Děti

  • Tomíková Dominika

 

Pony

  • Tomíková Dominika
  • Švarcová Zuzana
  • Bocková Izabela

 

Skoky

 

Pony naděje (jezdci startující první sezonu)

 

  • Sofie Valčíková
  • Karolína Horníková
  • David Navrátil
  • Valérie Vysoudilová

 

Kategorie 8-13 let 

 

  • Gabriela Kopřivová
  • Kristína Horníková
  • Štěpán Filip

 

Kategorie 13-16

 

  • Karolína Lidáková
  • Lucie Boháčová
  • Adéla Škutová

 

 

Děti

  • Štěpán Filip
  • Natálie Kovářová
  • Kateřina Matušková

 

Mladší junioři

  • Eliška Machalová
  • Tereza Matoušová
  • Vingrálková Sára

Starší junioři

  • Natalie Kreislová
  • Nikol Švihorová
  • Eliška Tomanová

Mladí jezdci

  • Nina Kaločová
  • Michaela Mžíková
  • Tina Šalková

Ženy

  • Vladislava Humplíková
  • Lucie Strnadlová
  • Kateřina Kubrická

Muži

  • Jiří Hruška
  • Marek Klus
  • Zdeněk Žíla

Spřežení

  • Erik Zuvač – pony
  • Jaroslav Petřek – jednospřeží
  • Václav Coufalík – dvojspřeží
  • Jaroslav Juráň ml. – čtyřspřeží

 

Vytrvalost

  • Vicencová Nikol
  • Zapletalová Michaela
  • Řežuchová Eliška

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Seznam vyhlášených sportovců na Galavečeru 2017

Comments are closed at this time.