Pro 10 2018
21.12.2018 Galavečer Severomoravské oblasti
21.12.2018 se uskuteční v Novém Jičíně Galavečer Severomoravské oblasti spojený s vyhlášením nejlepších sportovců oblasti .
Vážení sportovní přátelé,
chtěli bychom Vás pozvat na slavnostní vyhlášení nejlepších jezdců Severomoravské oblasti 2018. Opět se sejdeme v příjemném předvánočním čase v Novém Jičíně, v prostorách sálu firmy Varroc. Pojďme společně s dobrou náladou, v příjemném předvánočním čase ukončit tento úspěšný rok. Zábava bude doplněna doprovodným programem.
Vstupné 150,- včetně občerstvení
Objednávku lístků prosím posílejte na emailovou adresu: galavecer2018@seznam.cz
Platba lístku proběhne PŘEDEM NA BANKOVNÍ ÚČET, platební údaje obdržíte při objednávce.
Ocenění jezdci mají vstup zdarma.
Seznam oceněných jezdců – Galavečer 2018
VŠESTRANNOST
Senioři
• Radko Heidenreich
• MUDr. Pluháčková Eva
• Ing. Adéla Vrtková
Mladí jezdci
• Inka Saparová
Junioři
• Barbora Šeligová
• Zuzana Švarcová
Děti
• Tereza Látalová
• Dominika Tomíková
Pony
• Tereza Látalová
• Gabriela Kopřivová
• David Navrátil
SKOKY
Děti
• Štěpán Filip
• Natálie Kovářová
• Tioková Klára
Mladší junioři
• Tereza Matoušová
• Eliška Machalová
• Kateřina Matušková
Starší junioři
• Sára Vingrálková
• Valentýna Poláchová
• Tereza Vysoudilová
Mladí jezdci + U25
• Nina Kaločová
• Tina Šálková
• Miroslava Škanderová
• Ladislav Vachutka
• Michal Žilinský
Ženy
• Lucie Strnadlová
• Kateřina Kubrická
• Vladislava Humplíková
Muži
• Jiří Hruška
• Marek Klus
• Zdeněk Žíla
DREZURA
Pony 8-12 let
• David Navrátil
• Terezie Theimerová
• Karolína Havlíčková
Pony 13-16 let
• Filip Šedý
• Tereza Látalová
• Gabriela Kopřivová
Děti na velkých koních
• Dominika Tomíková
• Eliška Juříková
• Tereza Látalová
Junioři
• Melanie Zuvačová
• Laura Chovancová
• Karolína Michálková
Mladí jezdci
• Kristýna Ďurkovičová
• Lenka Kočí
• Inka Saparová
Senioři
• Mgr. Petra Balnarová
• Nikol Raidová
• Denisa Ptaszková
SPŘEŽENÍ
Dvojspřeží pony
• Erik Zuvač
Jednospřeží
• Bořek Stehno
Dvojspřeží
• Václav Coufalík
Čtyřspřeží
• Jaroslav Juráň ml.
VOLTIŽ
Skupina JK Voltiž Albertovec
• Kocurová Kateřina
• Kubíková Lucie
• Stříbrná Nela
• Krištofová Vanesa
• Žúrková Ema
• Czyžová Tereza
• lonžér Andrea Videnková, kůň Patriot
Skupina TJ Slovan Frenštát
• Kyselá Kristýna
• Kyselá Kristýna
• Kyselá Klára
• Cábová Veronika
• Milatová Michaela
• Žůrková Anežka
• lonžér Ondřej Svoboda, kůň Aladin
Jednotlivci
• Tereza Czyžová
• Kateřina Kocurová
VYTRVALOST
Junioři
• Kristýna Sittová
Senioři
• Veronika Myslivečková
• Romana Glacová
• Eliška Řežuchová
PONY – SKOKY
Kategorie 8-10 let
• Karolína Horníková
• Valerie Vysoudilová
Kategorie 11 – 13 let
• Natálie Bečková
• Kristýna Horníková
• Natálie Špůrková
Kategorie 14 – 16 let
• Karolína Liďáková
• Klára Poledňáková
Družstvo, které získalo na MČR zlaté medaile
• David Navrátil
• Tina Barvířová
• Nikol Rypková
• Sofie Valčíková
Vítězka finále skokového poháru pony 2018
• Gabriel Kopřivová
REINING
Mládež
• Radka Paverová
Amatér
• Martina Lissová
Junior
• Klára Šálková
Senior
• Jonáš Bujnoch
SPORTOVNÍ ODZNAK PONY
všestrannost
– Tereza Látalová
STŘÍBRNÝ ODZNAK
reining
– Dana Orlitová
drezura
– Michaela Schwarzová
skoky
– Miroslava Škandrová
BRONZOVÝ ODZNAK
skoky
– Romana Minářová
– Filip Štěpán
– Michal Šedý
– Magdalena Roubíčková
– Vítězslav Hruzek
– Veronika Čecháková
drezura
– Michaela Schwarzová
– Vendula Kudláčková
– Renáta Sklenářová
– Marcela Míčková
– Melanie Zuvačová
– Veronika Čecháková
všestrannost
– Eva Pluháčková
– Iveta Běhalová
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 21.12.2018 Galavečer Severomoravské oblasti