Sportovní kalendář pro rok 2011 - Severní Morava a Slezsko,oblast H
Soutěže Požad.
Datum Číslo Pořadatel Místo skokové drezurní ostatní Pony
Závody v hale              
5.3. 305H1 MH0051 Frenštát p/R, Pohár žen ZM-L*        
12.3. 312H1 MH0259 Albertovec 5.halové závody spřežení     A1,2,4    
20.3. 320H1 MH0042 Opava Kateřinky, Halové závody Z-L*        
26.3. 326H1 MH0244 Trojanovice, 4.jarní halové závody ZM-ZL     ZP-LP  
26.3. 326H2 MH0075 Hlučín     voltiž    
5.11. B05H1 MH0051 Frenštát, Memoriál plk.Novosada ZL-L* + hobby        
                 
Závody na otevřených kolbištích
                 
Duben
1.4. 401H1 MH0042 Opava Kateřinky, KMK Z-L*        
2.-3.4. 402H1 MH0042 Opava Kateřinky, Jarní Závody ZM - S**       el.č, BH
9.4. 409H1 MH0051 Frenštát p/R     voltiž    
15.4. 415H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, MŠMK 1.kolo ZM-L*       el.č,BH,boxy
16.-17.4. 416H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, Jarní jezdecké závody+OM ZM-ST**       el.č,BH,boxy
23.-24.4. 423H1 MH0244 Trojanovice, Jarní skokové závody ZM-S**     ZP-SP el.č, BH
24.4. 424H1 MH0006 JK Loštice, Jarní skokové závody ZM-L*     ZLP,LP  
25.4. 425H1 MH0025 Rudná p/Prad., Drezurní závody   Z-L      
30.4. 430H1 MH0020 Hranice, 11.ročník Memoriálu Ing.Podařila Z-L*        
30.4.-1.5. 430H2 MH0051 Frenštát p/R, Májová Cena ZM-S**       el.č, BH
30.4. 430H3 MH0025 Rudná p/Prad., všestranost     ZK-L    
                 
                 
Květen
1.5. 501H1 MH0025 Rudná p/Prad., skokové závody ZM-L*        
3.5. 503H1 MH0051 Frenštát p/R., MŠMK 2.kolo Z - L*        
7.5. 507H1 MH0133 Trojanovice, Drezurní závody   Z-L + Pony      
7.5. 507H2 MH0038 Velká Polom - Jarní jezdecké závody ZM-S**       el.č, BH
7.-8.5. 507H3 MH0122 Kozlovice, Kvalifikační závody Reining     R-kvalifikace    
7.5. 507H4 MH0246 Svébohov ZM-L*        
13.-14.5. 513H1 MH0160 SK Pental Břidličná, 2.Vytrvalostní závody     Z,L,S,Hobby 2   boxy - 15
14.5. 514H1 MH0279 Chotěbuz     voltiž    
14.-15.5. 514H2 MH0002 Hradec nad Moravicí ZM-S**     ZP-STP el.č
20.-22.5. 520H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, Velká cena Ostravy + OM L-ST**       el.č,BH,boxy
27.5. 527H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, MŠMK 3.kolo ZM-L*       el.č,BH,boxy
28.-29.5. 528H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, Malá cena Ostravy ZM-S**       el.č,BH,boxy
28.5. 528H2 MH0051 Frenštát p/R., Drezurní závody   Z-S      
                 
Červen
4.-5.6. 604H1 MH0122 Kozlovice, Kvalifikační závody Reining     R-kvalifikace    
4.-5.6. 604H2 MH0023 Třeština-Háj, Skokové závody ZM-S**     LP-SP el.č,BH,boxy
11.6. 611H1 MH0133 Trojanovice, Drezurní závody   Z-L + Pony      
11.6. 611H2 MH0279 Chotěbuz     voltiž    
11.-12.6. 611H3 MH0002 Hradec nad Moravicí ZM-S**     ZP - STP el.č
17.-19.6. 617H1 MH0006 JK Loštice, 34.ročník Zlaté Podkovy Loštice CIC*,CNC*,CNC**,ZP,SP,SN,BP Pony P, Pony ZK, +OM D,J,Y a S    | BH        
18.6. 618H1 MH0075 Hlučín     voltiž    
18.-19.6. 618H2 MH0042 Malá cena Opavy ZM-S**       el.č, BH
24.-26.6. 624H1 MH0042 VC Opavy, ČSP + OM L-ST**       el.č, BH
25.6. 625H1 MH0306 Nový Jičín-Žilina ZM-L*        
28.6. 628H1 MH0023 Třeština-Háj, MŠMK 4.kolo Z - L*        
                 
Červenec
1.7. 701H1 MH0042 Opava, KMK ZL-S*       el,č, BH
2.7. 702H1 MH0109 Dolní Moravice Z-L**        
2.-3.7. 702H2 MH0051 Frenštát p/R, Cena Radegastu Z-S**        
2.-3.7. 702H3 MH0023 Třeština-Háj, skokové závody Z-S**     ZP-SP el.č,BH,boxy
8.7. 708H1 MH0244 Trojanovice, MŠMK 5.kolo ZL-S*       el.č,BH
9.-10.7. 709H1 MH0244 Trojanovice, 2.ročník Ford Cup Z-S**     ZP-STP el.č,BH
9.7. 709H2 MH0031 Skály u Rýmařova, Memoriál J,Kincla + OM ZM-ST**       el,č,BH,boxy
16.-17.7. 716H1 MH0002 Hradec nad Moravicí ZM-S**     ZP-STP el.č
23.-24.7. 723H1 MH0244 Finále MŠMK Trojanovice Z-S**       el.č, BH
23.-24.7. 723H2 MH0122 Kozlovice, Kvalifikační závody Reining     R-kvalifikace    
30.7. 730H1 MH0306 Nový Jičín-Žilina Z-ST*       el.č, BH
30.-31.7. 730H2 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, OM d,J,Y ZM-S**       el.č,BH,boxy
                 
Srpen
6.8. 806H1 MH0051 Frenštát p/R, Drezurní závody   Z-S + OM Y,Sen      
6.-7.8. 806H2 MH0133 Trojanovice, OM pony, Skokové, hobby Z-S**     ZP-STP el.č.
6.-7.8. 806H3 MH0212 Otice, Cena fy Agrostyl CZ s.r.o. Z-S**       el,č,BH,boxy
13.-14.8. 813H1 MH041 JK Sviadnov, 40.ročník Bezručova Poháru + OM Z-ST**       el.č.,BH
13.8. 813H2 MH0212 Otice, Cena JK Agrostyl ZM-L**       boxy
19.-21.8. 819H1 MH0035 Ostrava-Stará Bělá, Jumping show + OM ZM-ST**       el,č,BH,boxy
20.8. 820H1 MH0206 Náměšť na Hané, XI.Moravské derby Z-L*       el.č,BH
27.8. 827H1 MH0041 JK Sviadnov, Přátelské závody ZM-S*       el.č.,BH
27.8. 827H2 MH0038 Velká Polom - Velkopolomský pohár Z-S**       el.č, BH
28.8. 828H1 MH0002 Hradec nad Moravicí Derby       el.č
                 
Září
4.9. 904H1 MH0025 Rudná p/Prad., všestranost     ZK-L + OM pony    
9.-11.9. 909H1 MH0051 Frenštát p/R, Velká cena Frenštátu ČSP + OM L-ST**       el.č,BH
10.9. 910H1 MH0246 Svébohov ZM-L**        
11.9. 911H1 MH0025 Rudná p/Prad., Drezurní závody   Z-L + OM Pony,D,J      
16.-18.9. 916H1 MH0006 JK Loštice, VIII.Podz.Military Loštice + MČR C MČR Pony,D,Y + soutěže ZL,L,CNC* BH
17.9. 917H1 MH0279 Chotěbuz     voltiž    
17.-18.9. 917H2 MH0023 Třeština-Háj, Cena Háje + OM Z-ST**     Pony el.č.,BH, boxy
24.-25.9. 924H1 MH0259 MČR V Albertovec +OM V     voltiž    
24.9. 924H2 MH0279 Chotěbuz, IV.ročník Chotěbuzské podkovy ZM-L**        
                 
Říjen
1.-2.10. A01H1 MH0042 Memorial E.Režnara,Opava + OM L-ST**       el.č,BH
1.-2.10. A01H2 MH0133 Trojanovice, Pony liga a Teenager 2011 Z-S*     ZP-STP  
8.-9.10. A08H1 MH0042 Podzimní závody Opava ZM-L**        
15.10. A15H1 MH0075 Hlučín     voltiž    
                 
Hobby závody
Hala
29.1.   MH0244 Trojanovice-hobby spřežení, II.kolo     A1,2,4    
5.2.   MH0279 Chotěbuz, Hobby závody ZM-L*        
19.2.   MH0244 Trojanovice-hobby spřežení, Finále     A1,2,4    
6.3.   MH0133 Trojanovice,8.ročník Pony halové závody ve Frenštátě, hobby       ZP-SP  
12.3.   MH0279 Chotěbuz, Jarní hobby závody ZM-L**        
5.11.   MH0051 Frenštát, Memoriál plk.Novosada ZL-L* + hobby        
3.12.   MH0279 Chotěbuz, Mikuláš na koni - hobby ZM-L**        
                 
Otevřená kolbiště
23.4.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
7.5.   MH0020 Hranice, Hobby závody 70 - 100        
21.5.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
23.5.   MH0306 Nový Jičín-Žilina, Hobby závody ZM-L*        
25.6.   MH0279 Chotěbuz, Hobby závody ZM-L*        
25.6.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
23.7.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
6.-7.8.   MH0133 Trojanovice, OM pony, Skokové, hobby Z-S**     ZP-STP el.č.
20.8.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
20.8.   MH0306 Nový Jičín-Žilina, Hobby závody ZM-L*        
4.9.   MH0279 Chotěbuz, Hobby závody ZM-L*        
10.9.   MH0095 SDO Brontosauři - Středisko Dvoreček hobby závody        
17.9.   MH0306 Nový Jičín-Žilina, Hobby závody ZM-L*        
                 
                 
ZZJV
27.2.   MH0051 Frenštát p/R          
8.4.   MH0035 Ostrava-Stará Bělá          
9.4.   MH0122 PWRC Kozlovice Reining        
9.4.   MH0023 Třeština-Háj          
24.4.   MH0025 Rudná p/Prad.          
3.6.   MH0279 Chotěbuz          
14.6.   MH0031 JO Horymas Horní Město          
30.9.   MH0035 Ostrava-Stará Bělá          
1.10.   MH0023 Třeština-Háj